Sekcje

menu      Harcerze
menu      RODO

Znajdziesz nas na:

Obóz wypoczynkowy "Małe Ciche 2021"

Zapraszamy serdecznie dzieci z roczników 2010-2013 do wzięcia udziału w Obozie Wypoczynkowym organizowanym przez Klub Batory Otwockiej Spółdzielni Mieszkaniowej w miejscowosci Małe Ciche położonej ok 10 km. od Zakopanego.

Uczestnicy oraz członkowie kadry zakwaterowani będa w Domu Wypoczynkowym "Anna Maria" (Małe Ciche 34) w pokojach z łazienkami i TV. Osrodek jest ogrodzony i monitorowany, posiada plac zabaw, boisko sportowe oraz pomieszczenia swietlicowe z ping-pongiem, bilardem, a także stołówkę i własna kuchnię, gdzie serwowane sa posiłki.

Obóz trwa 8 dni (7 noclegów) od 24 lipca (wyjazd autokarem spod Klubu Batory o 7.00) do 31 lipca (powrót ok. 16.00 do Otwocka).

W programie m.in.:
- Park rozrywki RABKOLAND,
- Aqua park w Zakopanem,
- Dolina Koscieliska lub Chochołowska z przewodnikiem,
- Zwiedzanie Zakopanego z przewodnikiem,
- Park linowy i gra terenowa,
- Centrum Edukacji Regionalnej,
- Turnieje sportowe (szachy, tenis stołowy),
- Warsztaty plastyczno-manualne.

Koszt: 1490 złotych. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu pod numerem 22 779-50-97 lub osobiscie w siedzibie Klubu Batory (ul. Batorego 34 w Otwocku).

Karta uczestnika: >>niebawem<<