Sekcje

menu      Harcerze
menu      RODO

Znajdziesz nas na:

Obóz wypoczynkowy "Łeba 2022"

Zapraszamy serdecznie dzieci z roczników 2010-2013 do wzięcia udziału w Obozie Wypoczynkowym organizowanym przez Klub Batory Otwockiej Spółdzielni Mieszkaniowej w miejscowosci Łeba położonej nad Morzem Bałtyckim.

Uczestnicy (48 dzieci) oraz członkowie kadry (6 osób) zakwaterowani będa w Osrodku Wypoczynkowym "Słowiniec" (Nadmorska 19, Łeba) w pokojach z łazienkami. Osrodek jest ogrodzony i monitorowany, posiada plac zabaw, boisko do piłki siatkowej, siatkówki plażowej i koszykówki, stół do bilarda, stoły do gry w ping-ponga, a także stołówkę i własna kuchnię, gdzie serwowane sa posiłki.

Obóz trwa 8 dni (7 noclegów) od 20 sierpnia (wyjazd autokarem spod Klubu Batory o 7.00) do 27 sierpnia (powrót ok. 17.00 do Otwocka).

W programie m.in.:
- Oceanarium,
- Fokarium Sea Park,
- Park rozrywki Łeba Park,
- Słowinski Park Narodowy,
- Muzeum Bursztynu,
- Warsztaty plastyczno-manualne,
- Zabawy i gry integracyjne,
- Plażowanie i kapiele w morzu na strzeżonej przez ratownika plaży.

Koszt: 1750 złotych. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu pod numerem 22 779-50-97 lub osobiscie w siedzibie Klubu Batory (ul. Batorego 34 w Otwocku).

Karta uczestnika: >>niebawem<<
Informacje i ramowy plan dnia: >>niebawem<<