Sekcje

menu      RODO

Znajdziesz nas na:

Sukcesy

Sekcje i zespoły działajace przy klubie od poczatku jego istnienia poza satysfakcja dawały także wymierne sukcesy. Wspomnieć można chociażby o dziecięcym zespole wokalno-tanecznym "Stefanki", który w latach 80-tych zdobywał wiele wyróżnień i nagród w Warszawskich i innych konkursach czy o drużynie narciarsko-pieszej "Tornistry".

*trofea2

Zawsze dużym zainteresowaniem cieszyły się rozgrywki piłkarskie - przez amatorskie drużyny działajace przy klubie przewinęło się już kilka pokoleń zawodników. Aktualnie w Otwockiej Lidze Szóstek Piłkarskich gra z sukcesami drużyna o nazwie TS Batory.

*trofea1

Aktualnie największe sukcesy osiagaja sekcje plastyczne oraz sekcja szachowa. Osiagniecia uczestników klubowych sekcji publikujemy na bieżaco na naszym profilu na facebooku.